MOBİL ÖDEME

https://evdeneverehberi.com/ Sitesi İçin Neden Ödeme Yapıyorsunuz?
Firma bilgilerinizin https://evdeneverehberi.com/ sitesinde 1 yıl boyunca kayıtlı kalabilmesi ve yayınlanabilmesi için geçerli olacak bu işlem; firmanızın internet ortamında reklam amaçlı hizmetlerden yararlanabilmesini sağlayacaktır. Firma bilgilerinizle giriş yaparak ilan, ürün ekleyebilecek, firma tanıtım sayfanızı geliştirebileceksiniz, Bu hizmetler vasıtasıyla sayfamızın ziyaretçileri ihtiyaçları doğrultusunda firma iletişim bilgilerinize ulaşabilecekler ve sizinle irtibata geçebileceklerdir.


Firma Tanıtımınız ve Reklam hizmetimizden yararlanmak isteyen firmalar için fiyatlarımız
Normal üyelik (1 yıllık) Toplam Ücret 0 TL
Gümüş üyelik ( 1 yıllık) Toplam Ücret 150 TL
Altın üyelik (1 yıllık) Toplam Ücret 200 TL ücret ödeyerek yararlanabileceklerdir.
Aşağıdaki butonlara tıklayarak açılan sayfada Cep telefonu numaranızı girerek telefonunuza sms göndermeniz ve gelen sms lere 3 dakika içinde EVET yazarak yanıtlamanız yeterli olacaktır.


Önemli Not: Alacağınız üyelik paketi kadar sms gönderimi sağlayınız.


8071 servis numarasına gönderilen her SMS Avea ve Turkcell hatlarından 50kr (KDV ve ÖİV dahil) Vodafone hatlarından 41kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir. Sizde bu sitede yer almak için sağ taraftaki paketlerden dilediğinizi seçip uygun paket ile hizmetden yararlanabilirsiniz.


 


Türk Telekom Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Turkcell Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


Lütfen aşağıdan ödeme yapmak istediğiniz tutarı seçiniz.
Sitenin tüm hakları evdeneverehberi.com'a aittir. Sitede yayınlanan firmaların bilgileri, ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır ve izinsiz kopyalanması yasaktır.